Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B-pojat Joukkueenjohtaja Hytönen Katja @: katja.hytonen@sbheinola.fi
tel:040-5430905
C2 pojat Joukkueenjohtaja Raappana Arto @: raappana.arto@gmail.com
tel:0449885933
Pojat 2005 Joukkueenjohtaja Lahnalahti Jyrki @: jyrki@lahnalahti.fi
tel:0405213124
Pojat 2006 Joukkueenjohtaja Uosukainen Hanna @: hannalehtinen@phnet.fi
tel:0407022931
Pojat 2007 Joukkueenjohtaja Nipuli Tomi @: tominipuli@gmail.com
tel:
Pojat 2008 Joukkueenjohtaja Peltonen Heikki @: herkku@yahoo.com
tel:
Pojat 2009 Joukkueenjohtaja Mykrä Velkki @: velkki.mykra@heinola.fi
tel:0500843028
Pojat 2010 Joukkueenjohtaja Kotiluoto Katja @: katja.kotiluoto@hotmail.com
tel:+358451230093
B-tytöt Joukkueenjohtaja Salmio Pia @: salmiopia@hotmail.com
tel:040-5608520
B-tytöt Joukkueenjohtaja Toivanen Janne @: janne.toivanen@edu.heinola.fi
tel:050-5166271
B-tytöt Joukkueenjohtaja Tähkänen Tuomo @: tuomo.tahkanen@edu.heinola.fi
tel:040-7458401
D-tytöt Joukkueenjohtaja Hassinen Tarja @: Tarja.hassinen@gmail.com
tel:0400851912
F/G-tytöt Joukkueenjohtaja Vastamäki Jari @: jari.vastamaki@sbheinola.fi
tel:0405409045
Naperot Joukkueenjohtaja Vastamäki Jari @: jari.vastamaki@sbheinola.fi
tel:0405409045
Miehet Edustus Joukkueenjohtaja Gröndahl Heikki @: Heikki.grondahl@phnet.fi
tel:0400288478
Miehet 2. joukkue Joukkueenjohtaja Nikander Jukka @: Jukka.nikander@heinolasm.fi
tel:0405065355
Miehet akatemia Joukkueenjohtaja Pylväinen Janne @: janne.pylvainen@sbheinola.fi
tel:0503028760
Miehet 40v Joukkueenjohtaja Tuomikoski arto @: arto.tuomikoski@versowood.fi
tel:0505580495
SB Heinola
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kategoriat