Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B-pojat Joukkueenjohtaja Hytönen Katja @: katja.hytonen@sbheinola.fi
tel:040-5430905
D1 pojat (2005) Joukkueenjohtaja Lahnalahti Jyrki @: jyrki@lahnalahti.fi
tel:0405213124
D2 pojat (2006) Joukkueenjohtaja Uosukainen Hanna @: hannalehtinen@phnet.fi
tel:0407022931
E1 pojat (2007) Joukkueenjohtaja Lahtinen Sami @: sbheinola2007@gmail.com
tel:044-3473837
E1 pojat (2007) Joukkueenjohtaja Nipuli Tomi @: tominipuli@gmail.com
tel:
E2 pojat (2008) Joukkueenjohtaja Pasanen Jari @: patikainen@gmail.com
tel:045-1788229
F1 pojat (2009) Joukkueenjohtaja Mykrä Velkki @: velkki.mykra@heinola.fi
tel:0500843028
F2 ja G1-pojat (2010-2011) Joukkueenjohtaja Kotiluoto Katja @: katja.kotiluoto@hotmail.com
tel:+358451230093
B-tytöt Joukkueenjohtaja Salmio Pia @: salmiopia@hotmail.com
tel:040-5608520
B-tytöt Joukkueenjohtaja Toivanen Janne @: janne.toivanen@edu.heinola.fi
tel:050-5166271
B-tytöt Joukkueenjohtaja Tähkänen Tuomo @: tuomo.tahkanen@edu.heinola.fi
tel:040-7458401
D-tytöt (2006-2008) Joukkueenjohtaja Hassinen Tarja @: Tarja.hassinen@gmail.com
tel:0400851912
Miehet Edustus Joukkueenjohtaja Gröndahl Heikki @: Heikki.grondahl@phnet.fi
tel:0400288478
Miehet 2. joukkue Joukkueenjohtaja Nikander Jukka @: Jukka.nikander@heinolasm.fi
tel:0405065355
Miehet akatemia Joukkueenjohtaja Pylväinen Janne @: janne.pylvainen@sbheinola.fi
tel:0503028760
Miehet 40v Joukkueenjohtaja Tuomikoski arto @: arto.tuomikoski@versowood.fi
tel:0505580495
SB Heinola
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Kategoriat