Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
C1 pojat Joukkueenjohtaja Lahnalahti Jyrki @: jyrki@lahnalahti.fi
tel:0405213124
C2 pojat Joukkueenjohtaja Uosukainen Hanna @: hannalehtinen@phnet.fi
tel:0407022931
D1 pojat (2007) Joukkueenjohtaja Lahtinen Sami @: sbheinola2007@gmail.com
tel:0443473837
D2 pojat (2008) Joukkueenjohtaja Pasanen Jari @: patikainen@gmail.com
tel:0451788229
E1 pojat (2009) Joukkueenjohtaja Mykrä Velkki @: velkki.mykra@heinola.fi
tel:0500843028
E2 pojat (2010) Joukkueenjohtaja Kotiluoto Katja @: katja.kotiluoto@hotmail.com
tel:+358451230093
D-tytöt (2006-2008) Joukkueenjohtaja Hassinen Tarja @: Tarja.hassinen@gmail.com
tel:0400851912
E-tytöt (2009-2010) Joukkueenjohtaja Koskinen Mikko @: mikko_21@hotmail.com
tel:
Miehet Edustus Joukkueenjohtaja Vastamäki Jari @: jari.vastamaki@sbheinola.fi
tel:0405409045
Miehet 2. joukkue Joukkueenjohtaja Nikander Jukka @: Jukka.nikander@heinolasm.fi
tel:0405065355
Miehet akatemia Joukkueenjohtaja Hytönen Katja @: katja.hytonen@sbheinola.fi
tel:0405430905
Miehet 4. joukkue Joukkueenjohtaja Koskinen Mikko @: mikko_21@hotmail.com
tel:
SB Heinola
«  Heinäkuu   »
Kategoriat